Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 26 квітня 2023 р.

                                  Атомне століття раною горить
26 квітня 1986 року…

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Людство ще не знало техногенно - екологічної катастрофи таких масштабів.
З нагоди 37-х роковин Чорнобильської катастрофи, для учнів 8-х класів Ланнівського ліцею , бібліотекарями сільської та шкільної бібліотеки було проведено годину – реквієм « Атомне століття раною горить ».
До уваги учнів було представлено перегляд відеофільму « Чорнобильська трагедія – біль України ». Згадали та вшанували хвилиною мовчання героїв, які віддали своє життя під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.Особливе враження справило на учнів знайомство з книгою Олександра Сироти « Чорнобиль. Живий альбом » від Українського інституту книги. Це книга- альбом про історію і сучасне життя чорнобильської зони. Унікальні портрети людей, подій та природних ландшафтів зібрані під однією обкладинкою і оживають завдяки новітнім ІТ- технологіям.


Завантаживши безкоштовний додаток « Memobook » на смартфонах, учні мали змогу здійснити подорож зоною відчудження. Адже сьогодні Чорнобильська зона - це потенційний музейний комплекс міжнародного рівня, пам'ятка величезної техногенної катастрофи.

Немає коментарів:

Дописати коментар