Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 11 квітня 2022 р.

                                  Читаємо... Пам 'ятаємо...



                                                                  


Сьогодні - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів.

Саме 11 квітня 1945 року з воріт найбільшого концтабору смерті Бухенвальд вийшов останній в'язень. Відтоді пройшло немало часу, та страшні злочини проти людства не мають строку давності. Геноцид цілих народів, масові розстріли дорослих та дітей на «фабриках смерті» в окупованих нацистами країнах, тортури та непосильна каторжна праця знищили мільйони безневинних людей.
⛔Книга Марти Холлі Келлі "Бузкові дівчата" ґрунтується на справжніх подіях.
Життя трьох жінок неймовірним чином переплітаються в заслінках концтабору Равенсбрюк, який був у гітлерівській Німеччині єдиним суто жіночим концтабором.
Це неймовірна книжка про подолання мирними людьми тих страшних випробувань, з якими їх зіштовхнула війна.
⛔Книга Віктора Франкла "Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі" належить до десяти книжок, які найбільше вплинули на життя людей у всьому світі.
Віктор Франкл - всесвітньо відомий психіатр, психолог, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, холод, приниження, хвороби, постійна загроза життю.
Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в‘язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та дають сенс життю. Автор доводить, що, тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських тортур, варті того, щоб бути прочитаними……

Немає коментарів:

Дописати коментар