Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 20 травня 2025 р.

 

           Цифрова безбар’єрність — це про рівні можливості для кожного

Цифровий світ надає величезні можливості, але для багатьох він все ще залишається недоступним.

Це стосується як людей старшого віку, так і тих, хто не має технічних можливостей для доступу до інтернету.

У цифрову епоху такі бар'єри можуть значно обмежити можливості людей.

 Цифрова безбар'єрність – це ключ до забезпечення рівних можливостей для всіх громадян, незалежно від їх віку, фізичних можливостей або місця проживання.

І завдяки державним ініціативам та програмам, ми поступово наближаємося до того, щоб кожен українець міг вільно користуватися всіма перевагами цифрового світу.

Платформа "Дія" дає можливість громадянам отримати ряд державних послуг онлайн, включаючи реєстрацію народження дітей, шлюбу, отримання витягів, подання заявок на соціальні виплати тощо.

Доступ до платформи "Дія" та отримання онлайн-сервісів державних послуг за посиланням https://diia.gov.ua/

Ланнівська сільська бібліотека є Хабом цифрової освіти. Саме тут кожен громадянин може безоплатно здобути цифрові навички та отримати доступ до цифрових послуг.





   #тиждень_безбарєрності

 

пʼятниця, 9 травня 2025 р.

                                                   З любов'ю до України!  


3 травня у селі Крива Руда Семенівської громади відбувся ювілейний XV Всеукраїнський еко-фестиваль «Лель».

Мета фестивалю:

-         популяризація образу українського воїна та патріотичної пісні;

-         створення умов для розвитку національних традицій сучасного вокального мистецтва;

-         збагачення духовного світу та естетичних смаків. 

  105 конкурсних виступів хорів, вокальних колективів, фольклорних ансамблів, гуртів і солістів – вокалістів оцінило професійне журі на чолі із Заслуженою артисткою України Наталією Сулаєвою.


   Ланнівську  громаду представив   аматорський вокальний жіночий ансамбль «Ланнівчаночка » Ланнівської сільської бібліотеки- філіалу, який виборов I місце  у номінації «Естрадна пісня» з пісенним твором « Всипте , хлопці, москалям! » (слова і  музика Н.Май ).



   Аматорський вокальний жіночий ансамбль « Ланнівчаночка » нагороджено грамотою за I місце  за участь у фіналі ювілейного XV Всеукраїнського еко-фестивалю «Лель».



   Поїздка на конкурс була здійснена завдяки підтримці начальника Гуманітарного відділу Ланнівської сільської ради  Сутули В.С. та сільського голови Ланнівської сільської ради  Удовиченка К.О.

 

 

четвер, 8 травня 2025 р.

                                     Пам’ятаємо! Перемагаємо!


8 травня Україна відзначає День пам’яті та перемоги над нацизмом, вшановуючи загиблих у Другій світовій війні 1939–1945 років.
Цей день встановлено Законом України у 2023 році на знак солідарності з Європою в пам’ятанні про ту страшну трагедію в історії людства. Спільним також є символ памʼяті про Другу світову війну – мак памʼяті.



Ми пам’ятаємо, що війна – це катастрофа, трагедія, мільйони загиблих і скалічених тіл і душ. І також ми розуміємо, що героїзація і романтизація війни призводить до ескалації нових конфліктів.
День пам’яті та перемоги – це нагадування, що Друга світова розпочалася внаслідок домовленостей двох тоталітарних режимів: націонал-соціалістичного (нацистського) у Німеччині й комуністичного в СРСР, а також мовчазного небажання найпотужніших держав світу чинити спротив агресорам. У 1939–1945 роках обидва тоталітарні режими вчинили на українській землі численні злочини проти людяності, воєнні злочини та злочини геноциду, внаслідок чого український, єврейський, кримськотатарський та інші народи, що жили в межах території сучасної України, зазнали величезних втрат.