Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 20 лютого 2016 р.

Рідна мова калинова

Картинки по запросу 21 лютого день рідної мови

Усі найголовніші іноземні мови можна вивчити за шість
років, але для вивчення своєї недостатньо цілого життя.
Ф.-М. Вольтер
21 лютого у всьому світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошено в 1999 році на загальній конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної та культурної багатоманітності.

Міжнародний день рідної мови відзначає кожна культурна людина, яка усвідомлює, що мова є безцінним надбанням людства. У кожного народу є своя мова, вона для нього найрідніша і найдорожча. Кожна людина має право розмовляти і мислити рідною мовою. Кожна країна має право на державну мову. Наш народ не одне століття боровся за рідну мову, за те, щоб сьогодні вона стала державною. Українська мова не зникла, бо люди берегли її, як перлину, щоб колись заговорити нею у повний голос.
Українська наша мова
Соловїна, барвінкова,
Ніжна, рідна, колискова,
Материнська мова.
За моря та океани
Їде наша мова з нами.
Скрізь звучить знайоме слово –
Українська наша мова.

Тож любіть свою мову та оберігайте її! Адже мова – це свого роду душа народу: немає мови – немає народу!

Герої не вмирають!



Картинки по запросу герої небесної сотні

20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій на Майдані
Небесна Сотня – 
То в серцях вогонь.
Він гаряче палав за Україну.
Віднині тихим співом заспокой
Ти, земле рідная,
Свою дитину.
Небесній Сотні
Шана й молитви,
За чисті душі,
Що злетіли в небо.
Їм шлях високий
Боже, освіти.
І в мирі, Господи,
Прийми до Себе.
Читачі бібліотеки запалили свічку пам яті і вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Вічна слава героям!



четвер, 18 лютого 2016 р.

В.О.Сухомлинський - дітям

                                     
Картинки по запросу сухомлинський картинки
 
"Жив на світі педагог, учений, письменник В.О.Сухомлинський (1918 – 1970 р.р.). Він дуже любив дітей. Навчав їх, а ще писав для них багато-багато оповідань, казок: про ласкаве сонечко і м"яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
 Такими словами розпочався літературно- музичний вернісаж " Казки та оповідання школи під голубим небом Василя Сухомлинського", який пройшов 18 лютого у 3-А класі Ланнівської  ЗОШ. 
Учні  з задоволенням слухали розповідь  про життєвий і творчий шлях великого педагога, який писав про дітей і для дітей, мандрували школою під голубим небом . Ознайомилися з аудіотворами В.Сухомлинського : " Як джміль нагодував бджолу", " Соромно перед соловейком", " Мати - єдина", " Бабусин борщ" та інше.

Читайте книги В.О Сухомлинського! Вони навчать вас бачити і розуміти прекрасне, адже від розуміння краси, що нас оточує, починається все найкраще, що є в людині. А людина починається з добра