Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 7 листопада 2015 р.

  Книжка завжди була наймогутнішим засобом просвіти. Тому роль бібліотеки у житті людства надзвичайно велика. 
 
    Сільська бібліотека – саме та точка на карті села, міста, держави, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки і могуття, вона – центр духовної культури,  де закладається моральне здоров’я нації. Організовуючи діяльність бібліотеки, слід виходити з міркувань, що завдання сільського бібліотекаря не тільки прищеплювати користувачам любов до книги, навчати користуватися бібліотекою, її фондами, та довідково-бібліографічним апаратом, але й формувати вміння самовдосконалення, готовність і здатність до самоосвіти.

                    Проведення літературно- розважального марафону
  «Люби рідне- читай українське» в рамках акції « Українська молодь читає »     Вихованці ДНЗ « Малятко» с.Куми мали змогу у годину дозвілля «поспілкуватися»  з   книгами  дитячих українських письменників та пограти в різноманітні ігри. Адже гра розвиває у дітей почуття колективізму, взаємопідтримки, прищеплює їм любов до спорту і естетичний смак. Ігри , що відповідають ментальності народу - надзвичайно дієвий засіб пробудження і виховання національної свідомості, внутрішньої культури, прищеплення молодому поколінню традиційних духовних засад.
      Так, діти з задоволенням грали в українську народну гру « Подоляночка »( кожна дівчинка, надіваючи віночок, виконувала роль Подоляночки) . Також малювали на повітряних кульках, відгадували загадки, ребуси, знайомилися з історією виникнення книги, подорожували по українських народних казках( ігри « Виправ помилки у казці»,  « Відгадай назву казки», « Швидкісний потяг» ) , знайомилися з дитячою періодикою. Також були дуже активними при проведенні гри-вірша « У ресторані» , « Так чи ні», « Котився колобочок». 
      По закінченню заходу кожна дитина отримала солодкий подарунок.


                                                           Свято дитинства у Ланні

3 червня працівники Ланнівського будинку культури та бібліотеки запросили дітей на свято з нагоди Дня захисту дітей, щоб здійснити подорож у чарівний світ казок. Малюки ДНЗ «Малятко» та вихованці пришкільного табору «Сонечко» з радісними посмішками поспішали на дитячий захід.
      Маленькі гості свята мали можливість побачити виступи юних артистів, з задоволенням відповідали на запитання казкової вікторини. Останньою зупинкою казкової подорожі був перегляд мультфільму.
      По завершенню свята діти поласували смачним пирогом, який був подарований генеральним директором ланнівських підприємств    О.Ф.Тимохою.

    День пройшов швидко, насичено і цікаво. Свято відбулось, канікули почались жваво. 

                                        " Я люблю свою бібліотеку"

У червні було проведено мікс- захід « Я люблю свою бібліотеку». Було підбито підсумки акції « Краща книга сучасності».Перемогу отримала книга Всеволода Нестайка « Дивовижні пригоди в лісовій школі».


Усі присутні із задоволенням відповідали на запитання літературної вікторини, відгадували загадки, взяли участь у конкурсі « Упізнай казку». Було проведено бліц- опитування  « За що я люблю свою бібліотеку». Діти писали відповіді на паперових сердечках та прикріплювали їх на лист так, що до закінчення заходу в книгозбірні утворився плакат з освідченнями. Найбільша кількість відповідей була про книги, про дитячу любов до читання. А на закінчення заходу всі учасники показали талант у малюванні, створюючи картини на асфальті. Теми малюнків були різноманітними, але головне- це сонце, мир, літо і бібліотека.

                              27 вересня- Всесвітній день туризму

Молодші читачі з задоволенням прийняли активну участь у виставці малюнків 
« Стежинка в дивосвіт» і за творчий підхід були нагороджені солодкими призами.
                                      Бібліотека- територія дитинства.

 Діти з задоволенням відвідують бібліотеку не тільки для того, щоб почитати книги, а й поспілкуватися з іншими читачами, пограти в настільні ігри, прийняти участь у масових заходах. На бібліотечному  « Дереві бажань» діти висловлюють свої бажання і мріють про їх виконання.
                                    Гра в бібліотеці " Напиши мені листа" Протягом року діти активно приймають участь у грі « Напиши мені листа». Написані листи вкидають до спеціальної  бібліотечної  поштової скриньки.


                               
                                    1 жовтня- День людей похилого віку 


У жовтні до Дня людей похилого віку та Дня ветерана    активних читачів похилого віку   привітали зі святом і вручили солодкі подарунки.Немає коментарів:

Дописати коментар