Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 24 березня 2018 р.


                                                  ВЕРНІСАЖ  НОВИНОК
Володимир Лис - справжній феномен сучасності. 
Журналіст, драматург, прозаїк, майстер витонченого слова і глибоко народний письменник, володар численних премій конкурсу «Коронація слова». З кожним новим романом Володимир Лис розкриває нові грані свого таланту. 


                                                 Ð¡Ð¾Ð»Ð¾ для Соломії

Лис, В. С. Соло для Соломії: роман/ Володимир Лис.-2-ге вид.-Х.: Кн. Клуб" Клуб Сімейного дозвілля", 2015-368 с.
   
 Вона  помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засудження оточуючих… Карколомні події ХХ століття — війна, примусова колективізація — події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії країни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини?
                                               
                                                   Ð”іва Млинища

Лис, В. С. Діва млинища: роман/ Володимир Лис.-Х.: Кн. Клуб" Клуб Сімейного дозвілля", 2016-256 с.

    Таємнича Діва Млинища, що іноді являлася жителям невеличкого поліського села Загоряни, що мешкали на кутку понад річкою Мережкою, навіть своєю незримою присутністю берегла їх від найстрашнішого — зради своєї совісті. Бо великі війни, революції, круті повороти історії часто ставили їх перед вибором, від якого залежало — жити чи померти. А ще було кохання — жертовне і руйнівне, вірне і підступне, щире і надумане, красиве, як квітка, і темне, як осіння ніч — але кохання… Дивно переплетуться долі, розлетяться світами, аби на початку ХХІ століття зійтися у рідному селі — і знову летіти вільними птахами… 


                                            Ð“рафиня   


    Лис, В. С. Графиня: роман/ Володимир Лис.-Х.: Кн. Клуб" Клуб Сімейного дозвілля", 2016- 224 с.   Давні часи і сучасність, кохання, гординя й помста переплелися в дивовижну історію. У провінційного художника Платона Лемещука в один день зникають усі картини. Він у розпачі. Але ще більше його дивує поява колишньої учениці Люби. Колись вона була закохана в нього до нестями, та він не відповів на її почуття. Платон збентежений, він має знайти свої картини, але… Життя всього містечка раптом перевертається: дивні події, жорстокі вбивства, схожі на ритуальні. Художник прагне знайти розгадку цих таємниць і розуміє, що всі ниточки ведуть до давнього портрета графині Венцеслави.

Ці книги та багато інших нових книг сучасних українських та зарубіжних авторів ви можете прочитати, 
завітавши до Ланнівської сільської бібліотеки!


Немає коментарів:

Дописати коментар