Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 30 грудня 2017 р.

   МЕРЕЖИВО ЗИМОВИХ ФАНТАЗІЙ
           hand made в бібліотеці
                        Картинки по запросу картинки про новий рік
     Новий рік – це веселе свято, на яке відбуваються чудеса, виконуються заповітні мрії і бажання.  Новий рік – це казка, в яку вірять не тільки діти, але й дорослі. Всім хочеться чудес, і це свято дає саме надію на краще,  примушує нас на мить забути про існуючі проблеми, турботи. У кожному з нас, в душі, прокидається дитина, і ми починаємо відчувати себе героями своєї казки.
   Новий рік – це свято для тих, хто вірить, вміє любити і вміє мріяти. Все погане забувається...
Хочеться сподіватися тільки на хороше в Новому році. Адже не дарма кажуть: «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш»!
   Напередодні різдвяно- новорічних свят Ланнівська бібліотека причепурилася, даруючи своїм читачам позитивно- оптимістичний настрій. Бібліотечний зал  прикрашено новорічними традиційними прикрасами, щоб протягом свят читачі  отримували святковий настрій та їм було приємно відвідувати бібліотеку.
  Головною окрасою є бібліотечна ялинка та скринька новорічних бажань,  яку діти заповнюють своїми   бажаннями в переддень Нового року.

  Також традиційно кожного року напередодні новорічних свят в бібліотеці працює майстерня Діда Мороза, в якій члени  дитячого клубу любителів  творчості "САМОРОБКА" виготовляють своїми руками різноманітні новорічні прикраси: різдвяні янголи, сніжинки- балеринки,   ялинкові прикраси, гірлянди, ялинки, витинанки та інше.

   До уваги відвідувачів бібліотеки різноманітна література про звичаї та традиції святкування Нового року та Різдва Христового в Україні, тексти колядок та щедрівок.
   Тож пориньте разом з нами у подорож зимових фантазій!


  

Немає коментарів:

Дописати коментар