Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 7 червня 2016 р.

                   Щасливе дитинство у Ланні.


Світ дитинства чарівний, світлий і ні з чим незрівнянний.

Бо що таке дитинство? Бантики, резинки,
Книжки і фарби, м ячики, машинки.
Це щастя і радість, що довкіл лунає,
Чого дорослим так не вистачає…

Наші діти веселі й бешкетливі, сумні й смішні, а іноді не за віком серйозні наповнюють життя змістом, приємними турботами.
 Адже діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Приходять діти у світ зовсім маленькими і безпомічними, а ми, дорослі, повинні їх виростити, огорнути затишком і теплом, щирою ніжністю, батьківською турботою і великою та святою материнською любов’ю.
  2 червня у Ланнівському сільському будинку культури  працівниками будинку культури та сільськими бібліотекарями було проведено свято « Щасливе дитинство», присвячене Міжнародному дню захисту дітей.  До ланнівської малечі з країни Мультляндії у гості завітали казкові герої  - лев Алекс і білка Скрет  . Вони принесли з собою чарівну корзину з цікавими конкурсами та завданнями, які потрібно було виконати.


Казкові герої допомагали дітям виконувати завдання і танцювали під веселі  мелодії та пісні  студії «Барви музики» .


Останнім конкурсом для дітей був малюнок на асфальті, де діти проявили свою фантазію та творчість. 
По закінченню свята малі ланнівчани  поласували смачним  короваєм.
   Дякуючи   підтримці генерального директора ланнівських підприємств Тимохи О.Ф., голови  об єднаного профспілкового комітету Солодовника  О.І. свято дитинства у Ланні вдалося на славу!

     

       


Немає коментарів:

Дописати коментар