Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 18 лютого 2016 р.

В.О.Сухомлинський - дітям

                                     
Картинки по запросу сухомлинський картинки
 
"Жив на світі педагог, учений, письменник В.О.Сухомлинський (1918 – 1970 р.р.). Він дуже любив дітей. Навчав їх, а ще писав для них багато-багато оповідань, казок: про ласкаве сонечко і м"яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про зайчика-хвалька та голосистого півника, про ласкаві мамині руки і добру бабусю. Він писав про доброту, бо сам був доброю людиною і дуже хотів, щоби діти виросли добрими і чуйними, працьовитими, щоб любили тата і маму, рідну домівку, нашу Батьківщину з широкими луками, зеленими садами, безмежними ланами".
 Такими словами розпочався літературно- музичний вернісаж " Казки та оповідання школи під голубим небом Василя Сухомлинського", який пройшов 18 лютого у 3-А класі Ланнівської  ЗОШ. 
Учні  з задоволенням слухали розповідь  про життєвий і творчий шлях великого педагога, який писав про дітей і для дітей, мандрували школою під голубим небом . Ознайомилися з аудіотворами В.Сухомлинського : " Як джміль нагодував бджолу", " Соромно перед соловейком", " Мати - єдина", " Бабусин борщ" та інше.

Читайте книги В.О Сухомлинського! Вони навчать вас бачити і розуміти прекрасне, адже від розуміння краси, що нас оточує, починається все найкраще, що є в людині. А людина починається з добра


Немає коментарів:

Дописати коментар