Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 19 грудня 2015 р.


" Святий Миколай - чародій ,святитель, діточок покровитель"
Картинки по запросу святий миколай презентація

    Грекокатолики і православні християни відмічають 19 грудня свято на честь святителя Миколи, архієпископа Світ Лікійських, чудотворця — одного з самих шанованих на Русі і у всьому православному світі святих.
   Святитель Микола жив в III — IV повіках і прославився як великий угодник Божий, тому в народі його зазвичай називають Миколою Угодником. 
Християни вірять, що і до цього дня він здійснює безліч чудес людям, що в допомогу моляться йому. Крім того, Святий Миколай вважається покровителем усіх мандруючих. Святий Миколай народився в місті Патаре в Малій Азії (нині — територія Туреччини) в сім'ї благочестивих батьків і став священиком, а потім і єпископом міста Світи Лікійські.     Зимової ночі перед девятнадцятим грудня Святий Миколай опускається на срібній вервечці з неба на землю. Сивобородий, у довгій золотавій киреї, він заходить до кожної хати і кладе діткам у черевички та під подушки свої пречудові небесні гостинці.
   Так,  18 грудня,  маленькі читачі Ланнівської сільської бібліотеки з великим задоволенням слухали  цікаву розповідь про Святого Миколая. До їхньої уваги було представлено презентацію про резиденцію Святого Миколая - Карпатську садибу, те чарівне місце, де обовязково повинна побувати кожна дитина. Змістовну розповідь було завершено переглядом  мультфільму про Святого Миколая.Немає коментарів:

Дописати коментар